Search

Augusto Pinochet by nám závidel....


Foto: fotomontáž (via Juraj Veverka)

Vláda predložila dokument na zajtrajšiu schôdzu parlamentu k hlasovaniu o núdzovom stave. A čo je súčasťou tohto dokumentu? Čítajte pozorne!


Vláda Igora Matoviča chce na Slovensku udržiavať núdzový stav, pokiaľ nezaočkuje 80% populácie! (Zdroj: Tomáš Taraba).


Všetci vieme, že citové vydieranie a gestapo praktiky sú p. Matovičovi veľmi blízke. Najprv si bolo treba kúpiť média, ovládnuť resp. manipulovať verejnú mienku a šíriť strach. A čo je rovnako dôležité, treba mať kontrolu nad informáciami a cenzurovať ich. Pred 75 rokmi to presne povedal Hermann Göring,

“jediné, čo vláda potrebuje na zotročenie ľudí, je strach”

A to sa tejto vláde podarilo lusknutím prstov.


Potom prišlo to “dobrovoľné” testovanie, atómová zbraň, ktorá vybuchla v tých nesprávnych rukách a Slovensko je dnes tam, kde je. Bez certifikátu ani na krok. Postupnými prešpekulovanými krokmi dosiahli to, že dnes sa testuje už každý týždeň. A mnohí to berú ako súčasť svojho života. S hrejivým pocitom “som zodpovedný”. A vláda sa len smeje. Viete prečo? Lebo poslanci sa v tichosti liečili liekmi proti ochoreniu Covid-19 a bežní smrteľníci zomierali či chodili na testy.

Na vine je táto vláda, ktorá nemá záujem ľudí liečiť. Jediný cieľ je testovať, zarábať, vydierať, obmedzovať ľudí a psychicky ich dostať do takéto stavu, že sami budú žobrať o vakcínu a Covid očkovací preukaz, aby mohli žiť ako kedysi. Vy to nevidíte? Nevidíte ten tlak, tie praktiky či skutočný význam núdzového stavu, ktorý má zabezpečiť Matovičovi neobmedzenú moc a poslušnosť?


A tu sa nebavíme len o Matovičovi, hovoríme tu aj o p.Sulíkovi, p. Kollárovi, p. prezidentske, p. Remišovej a pod. Všetci títo ľudia majú rovnakú vinu na tom, čo sa deje a podporujú novodobý Matovičizmus. Alebo nevedia skutočne, čo sa vôkol deje? Hlúpa otázka....


Od zajtra nám začína druhá etapa vydierania. Prvá prešla, poslušnosť národa otestovaná a môže sa pritvrdiť. A všetci do radu, starí, mladí i deti. Tento stav sa dosiahol poslušnosťou národa, ktorý tak “zodpovedne” chodí na testy.


Viete, čo je na tom najsmutnejšie? Ľudia to nevidia, nechcú vidieť a ešte k tomu dobrovoľne podporujú to, kam sa rútime. Augusto Pinochet by žasol, keby vedel, ako jednoducho sa nastoľuje totalita v krajine menom Slovensko.


Slovo na záver. Kedže dodnes je zaočkovaných približne 5% obyvateľstva, vyzerá to, že núdzový stav bude počas celého volebného obdobia diktátora Matoviča. Alebo nebol toto nakoniec jeho cieľ?


#jurajveverka #matovic #pinochet #totalita #slovensko

265 views0 comments

Recent Posts

See All