Search

Covid-19: Vodu kážu, víno pijú...

Updated: Oct 10, 2020


foto: THE IRISH TIMES

"Tretina ľudí doslova serie na pravidlá a majú žúrku akoby sa nechumelilo. Ak nechceme stovky mŕtvych a tisícky trvalo postihnutých po Covide, musíme nasadiť ťažké ochranné opatrenia." Igor Matovič


V prvom rade by som rád poukázal na toto priam drzé vyjadrenie sa na adresu ľudí. Zaujímalo by ma, na základe čoho vznikla vôbec takáto duchaplná myšlienka? A to povie človek, ktorý mal sám ešte prednedávnom svadobnú "žúrku" bez rúška. Odporúčal by som našim vládnym predstaviteľom na chvíľu vystúpiť z vládnych limuzín, zniesť sa nohami na zem a pozrieť sa vôkol seba. Ísť do obchodného centra, do potravín, navštíviť školy alebo sa previezť hromadnou dopravou.


Ak by toto p. premiér urobil, pochopil by, že aj keby človek chcel, nie je schopný pravidlá nerešpektovať.

Namiesto toho by však videl zodpovednosť národa a rešpekt pred v mnohých prípadoch nelogickými opatreniami. Avšak, toto nie je zámer. Hlavná myšlienka, podľa môjho názoru, je naháňať čísla, rozosievať strach a prostredníctvom určitých médií šíriť zavádzajúce informácie ohľadne úmrtí, či diskreditovať každého, i odborníkov, ktorí povedia iný názor ako je po vôli.

Jeden z hlavných dôvodov je biznis tisícročia, obchod s Covid testami. Podporovať súkromné akciové spoločnosti zarábajúce státisíce eur denne na úkor ekonomiky, pracujúcich ľudí a podnikateľov, ktorí čelia ďalšej Covid kríze, prepúšťaniu a pod. Tejto téme sa však budem podrobne venovať v inom článku.

Ide o smrtiaci vírus, vyjadril sa p. Matovič (zdroj). Ja som asi taký virológ ako Matovič magister, ale keby si dovolím dnes napísať alebo vyhlásiť, že Covid-19 nie je nič viac ako len chrípka, som presvedčený, že si vyslúžim trestné stíhanie za šírenie dezinformácii, resp. niečo tomu podobné. Toto je pre niekoho sloboda slova a pekným príkladom je MUDr. Igor Bukovský, PhD., ktorý za svoj „slobodný názor“ zaplatil vyhadzovom z RTVS, či si vyslúžil označenie „psychopat“.


Opatrenia ako pre koho!! Výsmech všetkým občanom v priamom prenose.


GLOBSEC - Mimovládna bezpečnostná organizácia. Takto bola daná konferencia prezentovaná médiami.

Bratislava 7.10.2020 – V Bratislave sa za prísnych hygienických opatrení od stredy začína dvojdňová konferencia Globsec Bratislava fórum 2020 s hlavným motívom „uzdravme svet spoločne“. „Chceme hľadať spoločné európske riešenia na súčasnú vážnu krízu a v tomto duchu sa nesie aj program konferencie,“ uviedol pre TASR jej zakladateľ Róbert Vass.“ (zdroj)

A toto je skutočnosť. Fotky z konferencie Globsec zo dňa 7-8.10.2020


Čo vidíte, resp. nevidíte na daných fotografiách? Tak toto je ten smrtiaci vírus a prísne hygienické opatrenia? Údajne boli účastníci konferencie testovaní ?! Aj keby, nikde som nepostrehol, že testovaný človek, nemusí mať napr. rúško, či riadiť sa i naďalej Covid nariadeniami.

Tí čo majú ísť príkladom, nariadenia beztrestne porušujú, iní zas dostávajú aj likvidačné pokuty.


A teraz je skutočne na zamyslenie sa, kto je tá tretina ľudí, ktorá skutočne „serie“ na opatrenia!

Zdroj foto galéria: Facebook

!!! UPOZORNENIE !!!

Daným článkom nenabádam ľudí, aby nenosili rúška, či nerešpektovali vládne nariadenia.

8,483 views0 comments

Recent Posts

See All