Search

Dôkazy v priamom prenose


Foto: Teraz.sk

Neexistuje lepšie svedectvo ako priamy dôkaz...


A tým je klamstvo v priamom prenose s účelom zavádzať a manipulovať pravdu či tajiť dôkazy?!

P. Kolíková, už nadsluhujete, vy síce dôvod na odstúpenie nevidíte, my všetci však áno. Pýtam sa prečo ste tak slepá, prečo to nechcete vidieť a koho záujmy obhajujete resp. koho svojimi klamstvami chránite. Radových zamestnancov prešovskej väznice? Pochybujem.


Prosím, nechajte polícii rozviazané ruky, presne tak, ako to vždy tvrdil p. Matovič po zásahoch NAKA. Myslím, ale naozaj rozviazané. Nechajte, aby sme sa dozvedeli pravdu..


Hmm, To je naivita však? Myslieť si, že k čosi takému by prišlo. Samozrejme, že nepríde.


A prečo? Lebo v tom okamihu by sa vláda rozpadla ako domino, ktoré bolo postavené na vražde, klamstvách a diskreditácii. Lebo by sa mohlo stať, že p. Lipšic by na miesto špeciálneho prokurátora čelil doživotiu, p. Naď a spol., na čele s führer Matovičom by sa ocitli pred súdom a čelili vlastizrade. Teda p. Matovič by to náhodou zahral na psychický stav a ocitol by sa v liečebni. Už dnes je to pre neho varianta, ako sa zbaviť zodpovednosti.


A čo vy ostatní? p. prezidentka, p. Remišová, p. Šeliga - bojovník Za slušné Slovensko alebo p. Sulík? Ako by ste pred súdom odpovedali na otázku - vy ste nevedeli, čo sa okolo vás deje?


Zdroj video: Tomáš Taraba / Facebook #allformilan #všetcizamilana #kolíková #mikulec #naď #OĽANO

534 views0 comments

Recent Posts

See All