Search

Dať sa očkovať, či nie?

Updated: Jan 9, 2021


Foto: New Jersey Business Magazine

Ako som už spomínal v nedávnom poste, neznalosť zákona neospravedlňuje, avšak to isté by som aplikoval na nevedomosť. Je mi jasné, že ľudia majú strach, bodaj by nie. Je to jeden z hlavných cieľov, ako ľudí donútiť k očkovaniu. Vyvolať strach spojený s obmedzením na slobode, do takej miery, aby ľudia podľahli.


Pozrime sa do nedávnej minulosti - celoplošné testovanie. A to stačilo iba pár vyhrážok, siahnuť ľudom na plat a bolo vyhraté.

Príde deň, kedy sa postavíme pred rozhodnutie. Ísť či neísť? A osobne si myslím, veľa unavených a doslova psychicky vyčerpaných ľudí tejto voľbe podľahne. Mysliac si, že budú “slobodní”, žiť ako kedysi a hlavne zdraví. Ale vláda si je rovnako tohto faktu veľmi dobre vedomá, preto ten neustály teror, vydieranie, obmedzovanie ľudí s úsmevom na tvári, nakoľko táto kombinácia vytvára bezmocnosť. Avšak nie je všetko zlato, čo sa blyští.

Nikoho nebudem a ani nechcem presviedčať, či má ísť alebo nie, rešpektujem slobodnú vôľu každého človeka.

Ale rád by som napísal pár viet na zamyslenie sa.

Skúsme sa na moment zastaviť, otvoriť oči a pozrieť sa vôkol seba, čoho sme skutočne svedkami. Položme si otázku, či je pandémia iba pojem alebo realita. Či je táto “smrteľná” choroba s úmrtnosťou nižšou ako chrípka (podľa vyjadrenia WHO) skutočne tým, čo nám je denno-denne predkladané pred oči. Aké média nám masírujú podvedomie a kto je ich vlastníkom. A kto má reálny záujem o “zdravie” ľudí a má najväčší profit z celej situácie? Existuje ešte vôbec aj iná choroba ako Covid-19? A na záver, čo je Covid-19 a prečo antigénové testy, resp. je taký násilný tlak na testovanie ľudí?

Obávam sa, že p. Sulík vedel veľmi dobre o čom hovorí, keď pre TA3 potvrdil “samozrejme, že to bol experiment”

zdroj: video


Na niektoré z hore uvedených otázok budem čoskoro odpovedať v najbližšom blogu, ale skúsme pouvažovať, aj nad tým “experimetom” ktorý sa tu tak dobrovoľne odohral, lebo vždy máme ešte na výber.


#covid #korona #očkovanie #sulik #covidvax

338 views0 comments

Recent Posts

See All