Search

Deti sú naša budúcnosť


Deti sú naša budúcnosť, ak ich neochránime, žiadna budúcnosť nebude existovať.


Bola to otázka času, kedy táto vláda bez kože na tvári pristúpi k radikálnejším krokom. A máme to tu. Spustilo sa očkovanie detí od 5 rokov. Nebolo to tak dávno, kedy pán Krčméry “presvedčivo” tvrdil, že očkovanie ľudí pod 18 rokov sa neuskutoční. Dnes to nie je pravda a ďaľší “HOAX” sa stal skutočnosťou.


Deti sú naša budúcnosť a je povinnosťou každého živého tvora na svete, aby ich chránil. Istí ľudia sa budú samozrejme oháňať svojimi otrepanými argumentami: “očkovali sa deti aj v minulosti” alebo “veď sme zodpovední” či “vakcína je sloboda”.


Hah.. Vakcína je sloboda.. Kto naletel na tento klam obalený v pozlátku, je mi ho úprimne ľúto. Je tu tretia dávka a bude aj štvrtá, piata, šiesta … takáto sloboda je vakcína. Ako pán Lengvarský prehlásil, ak farma-firmy rozhodnú, bude sa očkovať.


A farma- firmy rozhodli… prečo aj nie.. Je to biznis 1000 ročia. Biznis založený na zdraví spoločnosti. A dnes je to o to zvrátenejšie, že sa testujú a očkujú predovšetkým zdraví ľudia.


A kde je liečba? Pýtam sa tejto zapredanej svetovlády, kde je liečba, aby sa tento mediálny, teatrálny a strachom šíriaci sa podvod navždy skončil?


Je mi skutočne ukradnuté, kto sa dá očkovať a kto nie, je to jeho voľba a ja to neodsudzujem, pokiaľ sa ma to osobne nedotýka. Odsudzujem ale segregáciu spoločnosti, odsudzujem, že Vás bez testu vykážu z terasy reštaurácie, že Vás bez testu nepustia do prevádzky na WC, ako sa to stalo napr. dnes mne. Je to choré.


Uvedomujete si vôbec, kam toto celé speje? Veď to so zdravím a s “variantami” XYZ nemá nič spoločné. Je to o rozdelení spoločnosti, vytvorení nenávisti a o buzerácii príslušnými orgánmi. A hlavne je to všetko o spôsobe, ako minúť nakúpené vakcíny.


Milí rodičia, ako je možné, že nie ste v uliciach? Ako je možné, že Vám je ľahostajné zdravie svojich vlastných detí? Svojej krvi a budúcnosti? Dospelý človek má právo sa rozhodnúť, ale dieťa nie, a preto ma skutočne mrzí, že niektorým rodičom je to úplne ukradnuté. Kľudne urobia zo svojho dieťaťa pokusného králika a dajú ho zaočkovať experimentálnou vakcínou, ktorej dopad na organizmus je absolútne neznámy.


A dôvod? “Chcem mať pokoj, len nech sa nás nič netýka, len nech nezatvoria školy a nemusí byť dieťa doma.” Ale ľudia neurobia absolútne nič, česť výnimkám, aby vystúpili zo svojej komfortnej zóny a postavili sa za svoje rodiny.


Spýtajte sa p. Matoviča, či dal očkovať svoje deti, resp. prečo nedal.


Hovorím očkovaniu detí rázne NIE.


Ľudia, rodičia, zastavme to, spoločne, lebo takto to neskončí nikdy a slučka sa bude len naďalej uťahovať..

60 views0 comments

Recent Posts

See All