Search

Kde sa podeli predvolebné sľuby pána Matoviča?


Sľuby pomätencov a pokrytcov budú vždy len divadelným predstavením pre voliča, ale nikdy nie pravdou.


Dňa 07.10.2020 na tlačovej konferencii pán Matovič pozýva pána Haščáka do ringu a odkazuje mu: „Na jeho mieste by som sa zbalil a odišiel zo Slovenska”. Takto hrdinsky zneli slová nášho bývalého premiéra SR v októbri minulého roka, kde okrem iného nazval pána Haščáka mafiánom.


Dňa 02.12.2020 bol pán Haščák zatknutý priam teatrálnym spôsobom. Zatýkanie miestami vyzeralo, ako keby sám pán Haščák stál na čele vyšetrovacieho tímu.


Dňa 07.01.2021 Najvyšší súd prepustil pána Haščáka z väzby na slobodu.


Dňa 31.08.2021 Generálna prokuratúra zrušila obvinenie pánovi Hasčákovi.


Takéto divadielko s názvom SPRAVODLIVOSŤ sa hrá na občanov SR za súčasnej vlády Hegero-Matoviča.


Nejde tu konkrétne ani tak o pána Haščáka, ten je nevinný, pokiaľ by mu nebola zákonným spôsobom preukázaná vina. Avšak ide tu o Mocenské boje, ktoré sa odohrávajú v pozadí politickej scény, teda mimo Matovičových divadelných predstavení určených pre občanov SR.


Súčasné mocenské boje sú predsa pre nich dnes dôležitejšie ako sľuby dané občanom pred voľbami.


Dôkazom týchto nápadne nenápadných mocenských bojov je dnešné nečakané zrušenie nielen obvinenia pána Hasčáka ale i obvinenia pána Pčolinského či pána Z. Kollára pre nesplnené zákonné podmienky na trestné stíhanie a rovnako aj odchod pána P. Kovaříka z funkcie policajného prezidenta pre spor medzi NAKA a Úradom inšpekčnej služby.


Ako môžeme vidieť, právny štát a spravodlivosť si vzali na Slovensku dlhodobú dovolenku, avšak pevne verím, že si pán Matovič (tak ako radil pánovi Haščákovi) spoločne so svojimi priateľmi a strojcami kajúcnikov nestihnú zbaliť svoje kufre a jedného dňa ujsť pred spravodlivosťou, ktorej sa budú musieť zodpovedať.


Galéria udalostí zo dňa 31.08.2021:


Zdroj: https://slovensko.hnonline.sk/2225276-matovic-pozyva-hascaka-do-ringu-na-jeho-mieste-by-som-sa-zbalil-a-odisiel-zo-slovenska


Foto zdroj:

1, Startitup

2, SME

3, Pravda

4, Refresher

#haščák #matovič #kollar #žilinka #pčolinský

31 views0 comments

Recent Posts

See All