Search

Majstri na prúsery...


Snáď aj keby človek chcel, nie je schopný napáchať toľko zverstiev, klamstiev, káuz, trapasov a závažných činov, ako dokázala súčasná vláda iba za rok a pár mesiacov jej pôsobenia.


Viete si vôbec predstaviť, čo všetko by sa udialo za celé štvorročné volebné obdobie tejto garnitúry? Ekonomika našej krajiny a existencia mnohých podnikateľov sa už teraz otriasa v základoch, naša budúcnosť a s ňou spojená sloboda je neistá bez možnosti o nej rozhodovať. Naše základné práva sa stávajú utópiou. Nie, toto celé sa nedeje kvôli pandémii, lebo vláda to má ťažké. Toto celé sa deje pod rúškom pandémie, ktorá slúži ako dobrá výhovorka.


Poďme trochu bilancovať. Čo prospešné urobila za rok táto banda psychopatov? Nie je týždňa, kedy by sme neriešili, podotýkam, závažné situácie a prešľapy amaterizmu, egoizmu, preukázateľných klamstiev vygrciavaných verejnosti bez ostychu do očí, zla či politickej alebo osobnostnej pomsty.


Klesajúce preferencie strany OĽANO hovoria sami za seba a ja si kladiem otázku, ako je možné, že predseda tejto schránkovej s.r.o. je ešte stále na slobode? Ako je vôbec možné, že tento človek s mafiánskymi praktikami je dnes ministrom financií?


Deje sa toho toľko, že to človek nestíha čítať, nie ešte o tom písať...

⁃ korupcia najvyššieho kalibru

⁃ papalášizmus

⁃ vydieranie

⁃ zabudnuté plagiátorstvo

⁃ Makó, Slobodník a Beňa

⁃ SIS a tajné stretnutie vyvolených

⁃ kolúzna väzba a doslova týranie ľudí

⁃ Lipšic, ktorý nemal byť nikdy špeciálnym prokurátorom

⁃ politické objednávky

⁃ tvorba a využívanie kajúcnikov

⁃ svedkovia čítajúci predchystané výpovede z mobilného telefónu

⁃ prezidentka na špagáte americkej ambasády

⁃ 1 miliarda, ktorá sa stratila a nikto nevie kam

⁃ stovky miliónov eur daňových poplatníkov vyhodených von oknom za testovanie

⁃ porušovanie ľudských práv a slobôd

⁃ totalitné praktiky

⁃ mediálne ovplyvňovanie verejnej mienky

⁃ cenzúra

⁃ účelové mediálne lynčovanie nepohodlných podnikateľov a v neposlednom rade hrôzostrašne narastajúci dlh našej krajiny.


....dalo by sa však ďalej pokračovať.


Toto nie sú výmysly. Nie sú to konšpirácie či akési táraniny.. Toto sú fakty za posledné obdobie, o ktorých vieme. A to si dovolím povedať, že tých, o ktorých nevieme je ďaleko viac..


Takto vyzerá vláda “obyčajných ľudí”, hŕstka zapredaných pseudopolitikov, ktorí vládnu a zdierajú 5,5 milióna obyvateľov.


Naša nádej je referendum..

173 views0 comments

Recent Posts

See All