Search

Malá Fatra 2016 vs. update 2020


Takto sme dopadli. Prírodu, ktorú by iné krajiny závideli, my sme si nechali zničiť. Toto sme dosiahli, takúto budúcnosť našej krajiny. Chuť po moci a peniazoch ľuďom tak zahaľuje zrak, že už doslova nevidia následky svojich činov. Jediný cieľ je profit, a ako sa hovorí, po mne potopa.

Ako je však možné, že sa takéto veci dejú? Kde je nejaký kontrolný dozor, úrad? Kde sú média? Kde sú všetci tí, čo šli pre účelovú vraždu do ulíc. Príde mi to niekedy tak, že keby nebolo občianskych združení, hnutí, ľudí a dobrovoľníkov, ktorí poukazujú a píšu o skutočnej problematike v tejto krajine, ani nevieme čo sa za našimi chrbátmi deje. A toto je len jedna kvapka v mori.

A páchatelia, všetci zodpovední za toto štátne rozkrádanie, sú opäť bez viny. Pretože tu, v tejto krajine, nemá nikto z predstaviteľov zodpovednosť za svoje skutky. Či sú to politici, vysokí štátni funkcionári ale aj firmy, ktoré získajú napr. štátne zákazky a ich kvalita vykonanej práce je nulová. Veď v skutku o čo ide? Nová cesta sa po troch rokoch pokazí, čo je len dôvod na novú zákazku. Prevalí sa nejaká kauza, dôvod prestupu na lepšiu stoličku. Toto je slovenská zodpovednosť, ale len pre klub vyvolených.

Na Slovensku máme ešte jedno obrovské bohatstvo, a tým je pitná voda. Tejto téme sa budem venovať zvlášť, ale keď si necháme vziať aj toto, jediné, čo nám zostane je nápis Slovenská republika na občianskom preukaze.
Foto:

https://www.facebook.com/czechoslovakia.uk/photos/a.10151540175951512/10157272216211512


#myblog#jurajveverka#slovensko#juri_veverka#mojblog#vláda#slovenskavlada#kiska#sulik#kollar#korona#politika#mafia#slovenskamafia#stopmafii #fico #tatry #malafatra

98 views0 comments

Recent Posts

See All