Search

TO NIE JA, TO ON. Kričia deti na piesočku..

Updated: Jul 11, 2020


Priatelia, povedzte, kam sme sa to dostali? Tri mesiace po voľbách a sme svedkami hádok, kritiky, hanenia a agresivity, ale žiadnych činov. Koryto sa delí doposiaľ nevídaným spôsobom a zas ako inak, na úkor nás ľudí.


Korona postihla státisíce obyvateľov, ktorí prišli o prácu, bojujú za rodinu, stabilitu, boli nútení odložiť si splátky, ale tam hore? Všetci sa tvária, nevidím - nepočujem. Uhrík podal trestné oznámenie na Matoviča, Pellegriny zvažuje trestné oznámenie na Remišovú, Benčík podáva zas oznámenie na Mazureka. Pročko sa pobije s Blahom v parlamente.


To, čo je toto? Ak si chce niekto dokazovať svoje ego, nech na to nezneužíva svoje postavenie a hlavne, čo robí takýto človek v politike? Pýtam sa, kde je slušnosť, spravodlivosť, kde je diplomacia?


Toto nie je politika, toto nie je vláda, toto je paródia. Vážení, ale za naše peniaze. A v druhom rade, kde sme my, ľudia? Na akej priečke ich záujmov? Podnikatelia, tí, ktorí prestáli korona krízu, držia sa zubami a nechtami, aby prežili. Iní to šťastie nemali a o svoju prácu prišli. Ako pomohla táto vláda týmto ľudom?


Že strana Sme rodina, kde sa dostanú iba tí, ktorí patria do rodiny, dosadzuje ľudí na posty za 3000 eur. Bývalé milenky, modelky, ľudia bez praxe a prislúchajúceho vzdelania. Pani poslankyňa Krištufková a Tothová by vedeli určite k tomu čosi povedať. Ako sa povie, čo by za takýto post dal bežný človek.


Je to však výsmech, po pár mesiacoch vládnutia, arogatný výsmech ľudom do tváre. Lebo zas ako vždy, jediný kto toto všetko zaplatí sme my. Rakúsko znižuje DPH pre reštaurácie a segment kultúry. Z 20% na 5%, na záchranu ekonomiky. Rovnako i nemecká vláda čerstvo schválila zníženie DPH, z 19% na 16 %, ktorá sa bude vzťahovať na všetky tovary.


A Slovensko? Delí si prominentné miesta, moc, a to ešte aj s úsmevom na tvári. Namiesto toho, riešia zrušenie gastrolítkov. V dobe, keď treba naštartovať ekonomiku, podporiť ľudí a zamestnanosť. Toto tam máme a je to len začiatok.


Však pán Matovič. Mali ste zostať radšej v opozícii, to jediné Vám išlo, behať s plagátmi na tlačovkách.


Foto: hlavnydennik.sk#myblog #jurajveverka #slovensko #juri_veverka #mojblog #vláda #slovenskavlada #kiska #sulik #kollar #korona #politika #mafia #slovenskamafia #stopmafii

183 views0 comments

Recent Posts

See All