Search

Milionár z chatrče..


Ak vám dodnes nebolo na zvracanie, tak oddnes možno bude!


Matovič sa stal guvernérom medzinárodných finančných inštitúcií! Čo to znamená? Po novom bude tento jedinec, okrem tichého riadenia štátu, zastupovať aj Slovensko v Európskej banke pre obnovu a rozvoj, Európskej investičnej banke, v skupine Svetovej banky a Medzinárodnej investičnej banke. (zdroj)


Aby bolo všetkým jasné, hovoríme stále o tom istom človeku, o premlčanom daňovom podvodníkovi s ukradnutým vzdelaním, ktorý paktoval s podnikateľom Majským a verejne priznal svoju závislosť na majetkoch a peniazoch!


Človek, ktorý je podľa oznámenia verejného funkcionára vlastne bezdomovec!! Síce vlastní takmer polovicu Trnavy a vyváža svoj zadok v opancierovanej limuzíne bez ostychu a s vedomím, že on je Boh a my lúza, vo všetkých bodoch tohto oznámenia uvedie: NEUŽÍVAM / NEVLASTNÍM !!! (zdroj)


Foto: NRSR.sk

Úprimne, to že p. Matovič je kus arogantného a duševne nespôsobilého človeka bez chrbtovej kosti, to všetci vieme. Ale na vine sú predovšetkým tí, ktorí toto konanie umožňujú a podporujú. To znamená, všetci členovia koalície, samozrejme vrátane pokrytcov, akými sú p. Sulík či p. Kollár. O účelovej bábke, našej p. prezidentke nemusím toho ani veľa písať, jej činy a záujmy hovoria samé o sebe.


Toľko sme bojovali za spravodlivosť a svoje práva, že sme sa nakoniec ocitli presne tam, kde sme nechceli. V mafiánskom štáte, kde sa právo, sloboda a demokracia stala už len ilúziou. Najsmutnejšie na tomto všetkom je to, že po jednom roku EGO súčasnej vlády narástlo takým spôsobom, že sa už ani nesnažia svoje konanie skrývať a verejne sa národu vysmievajú do tváre.


#matovič #guvernér

242 views0 comments

Recent Posts

See All