Search

Núdzový stav, COVID pas, alebo dokonalý FARMAbiznis?


Foto: fotomontáž (via Juraj Veverka)

Trhom je ľudské telo a návratnosť investícií závisí na predlžovaní trápenia.


Povedzme si to otvorene. Správy o neúnosnom stúpaní smrteľných ochorení kráčajú ruka v ruke s takzvanou „veľkou farmáciou“, ktorá využíva hlavné mediálne prúdy ako kamióny na dopravu strachu už niekoľko desaťročí. Obrovské finančné záujmy vo farmaceutickom priemysle vždy iniciovali šírenie hrozivých správ o chorobách. Tie vo veľa prípadoch neboli ani založené na žiadnych faktoch, ale šité priamo na mieru v televíznych a reklamných štúdiách!


Rok čo rok prichádzal nový mediálny strašiak a vyvolávanie paniky! Z relatívne neškodných chorôb boli zámerne kvôli biznisu robené monštrá - epidémie a pandémie. Na konci roku 2019 ale prišlo majstrovské dielo – Opus magnum.


Každému súdnemu človeku so zvyškami vlastného úsudku ale musí byť jasné, že aj v tomto “majstrovskom diele”, v tejto rozbehnutej pandemickej kampani nejde ani tak o zdravie občana, ale o dobre premyslenú marketingovú špekuláciu a výslovný biznis! Trhom je ľudské telo a návratnosť investícií závisí na predlžovaní trápenia.

Zarába sa na strachu ľudí. Rúška, respirátory, lieky, vakcíny... Tieto praktiky držia životy 6 miliárd obyvateľov a ekonomiky všetkých krajín sveta ako rukojemníkov.

Zisky farmaceutických spoločností závisia na patentovateľnosti liekov a vakcín. Ide o najvýnosnejšie podnikanie na planéte a korporácie preto systematicky maria akúkoľvek snahu o prevenciu, alebo liečenie chorôb, s výdatnou pomocou poskokov vo vede, v medicíne, v masmédiách a hlavne v politike. Dovolím si povedať, že vlády štátov sú v mnohých prípadoch manipulované a často dokonca riadené lobistami, alebo bývalými manažérmi z farmaceutického priemyslu. Aby ste uverili, stačí si prelustrovať členov takzvanej slovenskej pandemickej komisie a všetko do seba začne zapadať.


Chemicko-farmaceutický kartel hladko prenikol aj do Európskeho parlamentu a rovnako zneužíva Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) a ďalšie inštitúcie OSN. Nasadili všetky páky k presadzovaniu globálnych zákonov a zaisteniu si trvalej kontroly nad ľudským zdravím! To samozrejme automaticky vedie k okliešteniu občianskych práv a ďalším drastickým opatreniam.


A teraz ku Covid očkovacím pasom


Európsky „vakcinačný“ plán (zdroj) existuje od roku 2017 a jeho cieľom je vytvorenie spoločnej vakcinačnej karty – pasu pre občanov Európskej únie. Jeho realizácia bola naplánovaná v rozmedzí rokov 2018 až 2022. Koncom roku 2019 sa na území Európskej únie ako na zavolanie zjavila smrtiaca pandémia, spomínané Opus magnum. Ak si prezrieme časovú os tohto plánu Európskej komisie zistíme, že sa vzorne napĺňa. Dokonca, každý, kto mal peniaze nazvyš, sa mohol stať jeho investorom. Ako?


Medzi podnikateľmi sa šušká, že v marci minulého roka, teda krátko po prepuknutí údajnej epidémie, ktorá sa pomaličky menila na pandémiu biblických rozmerov, oslovovali mnohých z nich agenti nemenovaných investičných spoločností, ktorí ponúkali možnosť investovať do vyvíjaných vakcín proti tejto novej hrozbe. Už v marci 2020 sa teda vo finančných kruhoch pravdepodobne vedelo, že prebehne mohutná očkovacia akcia globálnych rozmerov.


Mnohí do tohto biznisu údajne investovali a možno sú to práve tie tváre, ktoré sa dnes tak veľmi angažujú v očkovacej propagácii s názvom „Vakcína je jediná sloboda“.


Medzitým ľudstvo vstúpilo do najbúrlivejšieho obdobia vo svojej histórii. Vyhliadky na nevídanú globálnu krízu a spoločenský kolaps sa zvyšujú každým dňom. Návrat k fašizmu a totálna reorganizácia spoločnosti, keď jednotlivé krajiny sveta pomaly budujú totalitný policajný štát, aby mohli kontrolovať populáciu, je na spadnutie. Zavádza sa absolútna sanitárna diktatúra a súčasne pozorujeme premenu globálnej politickej ekonomiky na totalitnú svetovú vládu. Kto si ešte stále myslí, že ide o konšpirácie, mal by sa rýchlo zobudiť.


Ide o globálny jav udržiavaný a živený informáciami, ktoré prenášajú masmédiá do všetkých kútov sveta - prebieha dôsledné a svedomito šírené, mediálne vymývanie mozgov. Čas sa v tomto globalizovanom svete stal iba prostriedkom k dobytiu priestoru. Čím je zdieľanie informácií rýchlejšie, tým je aj efektívnejšie.


Stále viac a viac sa zároveň stupňuje tlak na tých, ktorí ešte nepodľahli, ozývajú sa rôzne hlasy, ktoré prorokujú, že bez novej vakcíny prídete o všetky občianske slobody a práva, budete vylúčení zo spoločnosti, alebo umiestnení v niektorom z novodobých koncentračných táborov (táto myšlienka, čuduj sa svete prichádza opäť z Nemecka). Niektorí, ako napríklad médiami oslavovaný „vedec“ Čekan, neváhajú rétorikou typu: „Dáme ich dole...“ otvorene hovoriť o tom, že neprispôsobivých „treba vyhostiť do rozvojových krajín, lebo nemajú nárok na život v slušnej spoločnosti“.Šialenstvo graduje. Vláda Igora Matoviča je v tomto globálnom procese nielen dokonale súčinná, ale často ide rada nad rámec požadovaného. K dispozícii má pre svoj sociálny experiment pomerne submisívny a poslušný národ. Postupuje, rovnako ako ostatné štáty, presne podľa Bidermanovej schémy nátlaku (Biderman’s Chart of Coercion) a vychádza jej to perfektne. Slovensko sa tak stáva vzorovým projektom zavádzania sanitárnej totality pod dohľadom lobistov „Veľkej farmácie“. Aj keď je dnes úplne jasné, že žiadne nezmyselné reštrikcie nefungujú, čo napokon dokazujú krajiny, ktoré ich vôbec nezavádzali, stala sa naša maličká zem uprostred Európy akýmsi strašiakom s hrozivými číslami.


Pokladám našinca za najsvedomitejšieho a najmenej sa reštrikciám vzpierajúceho občana Európy. Nikde inde nemajú tak dlhotrvajúce prísne reštrikcie, nikde inde ľudia nesedia tak poctivo doma a naopak, všade inde sa konajú mnohotisícové demonštrácie za slobodu. To všetko Igor Matovič ale veľmi dobre vie a jeho diktátorská vláda, čarujúca s počtami nakazených ako sa jej práve hodí to aj patrične využíva.


Rád by som sa spýtal p. Matoviča. Aké ústupky a komu ste robili pri schvaľovaní zákonov a uznesení, ktoré zbedačili celý národ? Netrápi vás svedomie, že robotný slovenský ľud ste za rok svojho vládnutia uvrhli do takej biedy a marazmu, v akej nebol od konca Druhej svetovej vojny? Prečo my, občania Slovenskej republiky, môžeme rozhodovať o štáte pri voľbách, ale nie o vlastnom zdraví a zdraví svojich detí...?! Prečo slepo podporujete a schvaľujete plán Európskej únie na globálnu vakcináciu a zavedenie vakcinačného pasu? Aké veľké sú Vaše zisky a zisky vašich vakcinačných lobistov z tohto Majstrovského diela? Odpovede pochopiteľne neočakávam.


Vládny experiment s celoplošným testovaním však stál už viac ako 8000 životov a to je príliš veľká daň za nenásytnosť a nekonečnú túžbu po ziskoch. Experiment s neodskúšanými vakcínami je na začiatku. Zatiaľ registrujeme jedno úmrtie a nespočetné množstvo vedľajších príznakov. Čo to ale urobí s ľuďmi neskôr, to netuší nikto. Prečo?


"V prípade vývoja niektorých COVID-19 vakcín, vrátane ruskej SputnikV, sa využívajú vírusové vektory alebo samotný vírus v zoslabenej alebo inaktivovanej forme. Takéto typy vakcín môžu spadať pod vymedzenie geneticky modifikovaných organizmov (GMO)." (zdroj)


Vzhľadom na to, že aktuálne stále prebieha záverečná fáza klinického testovania vakcín priamo na ľuďoch, je tak zjavne nevyhnutná aj existencia núdzového stavu. Ako to spolu súvisí? Použitie potravín a liekov s obsahom GMO totiž Európska únia zakazuje! V lete (15 júla 2020) ale uzrelo svetlo sveta nariadenie Európskeho parlamentu a rady EU 2020/1043 o vykonávaní klinického skúšania liekov na humánne použitie určených na liečbu alebo prevenciu ochorenia spôsobeného koronavírusom, ktoré obsahujú geneticky modifikované organizmy alebo z nich aj pozostávajú a o dodávaní týchto liekov, na základe ktorého sa pre klinické skúšania vakcín dočasne udelila výnimka od určitých ustanovení smernice o GMO. Výnimka bola navrhnutá len na obdobie, počas ktorého sa situácia spôsobená ochorením COVID-19 bude považovať za núdzový stav v oblasti verejného zdravia a len na činnosti potrebné počas klinického testovania vakcín. (zdroj)


Núdzový stav tu teda bude dlho a veľmi dlho. Ak bude prvá vakcinačná kampaň úspešná, zisky budú obrovské. Ale pozor, s jedlom rastie chuť. Pripravte sa na príchod nových a nových mutácií a potrebu ďalších a ďalších vakcín. Okrem toho, politikom tiež zachutilo mať absolútnu moc nad životmi daňových poplatníkov... Stále si myslíte, že vakcína je sloboda a Covidpas je univerzálna priepustka?

446 views0 comments

Recent Posts

See All