Search

NÚDZOVÝ STAV, za každú cenu!!


Foto: nspbr.sk

Zatiaľ, čo sa mnohí vytešujú z príchodu vakcíny a oslavujú, média odklonili pozornosť svojich divákov a na pozadí sa dejú priam nebezpečné veci.


Všetci vieme, že zajtra dňa 29.12.2020 nám končí núdzový stav. Hlasovanie o jeho predĺžení sa neuskutočnilo z dôvodu nízkej účasti ľudí, ktorí sú v karanténe. Toto už však dnes neplatí.


“V nedeľu nadobudla platnosť nová vyhláška hlavného hygienika. Podľa nej osoby v osobitnom režime môžu pokračovať v práci aj v prípade, že im bolo diagnostikované ochorenie COVID-19, no nemajú príznaky, prípadne, ak boli v kontakte s infikovanou osobou. Ostatní v oboch prípadoch musia zostať v izolácii.” (Zdroj)

V praxi to bude znamenať, že sa už nezopakuje situácia spred Vianoc, kedy bola z dôvodu koronavírusu nízka účasť na schôdzi, na ktorej sa mal novelizovať ústavný zákon o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu.


Keďže sa však v utorok končí núdzový stav, táto skupinka vyvolených si to opäť zmenila a p. Mikas udelil všetkým nakazeným poslancom bez príznakov výnimky!!!


Kto je p. Mikas? Ako je možné, že tento človek mávnutím ruky rozhoduje kto bude a kto nebude v karanténe. Kto bude a kto nebude chorý. Je to človek, ktorého nik nevolil, ale jeho kompetencie sú azda vyššie ako kompetencie prezidenta. Výnimky ako sa komu hodí, pred tým Matovičovi a Naďovi, dnes poslancom, aby mohli prísť hlasovať.


Vlastný záujem o schválení núdzového stavu a jeho predlžovaní nám ukazuje, ako vnímajú vážnosť ochorenia Covid-19 papaláši. Ale to sme videli už niekoľkokrát.


Každopádne podľa tejto novely by mohla vláda predĺžiť núdzový stav o 40 dní – aj opakovanie. Čo to znamená? Že núdzový stav môže byť súčasťou “bežného” fungovania našej krajiny. A to až do volieb, kedy ešte toto eso v rukáve dobre zamieša karty. Umožní pre núdzový stav napr. presunutie volieb, resp. korešpondenčný spôsob hlasovania.

FOTO: stratpol.sk

Toto, čo sa deje je absolútny opak demokratického štátu. Je to totalitný štát rútiaci sa do autokracie s neobmedzenou mocou.


A tá neobmedzená moc je práve núdzový stav, na ktorý nie je absolútne žiadny dôvod. Niektorí v tom samozrejme vidia opäť jedinú možnosť a jediné riešenie.


Avšak ja v týchto krokoch vidím skutočnú hrozbu, na základe ktorej ľuďom môže byť siahnuté na ich ľudské práva a je viac než pravdepodobné, že tieto zmeny opäť donútia ľudí k “dobrovoľnému” očkovaniu. Bude to dobrovoľné, tá istá básnička, avšak ľudia nebudú mať na výber. Firmy to dostanú príkazom, prevádzky rovnako a hotovo. Môže prísť deň, kedy sa postavíte pred obchod a na dverách bude nálepka, vstup len očkovaným.


Núdzový stav sa má používať v stave núdze, nie na ovládanie novodobej “tretej” ríše, ktorú riadi skutočne psychicky chorý človek so svojou SS bandičkou na čele s Josephom Goebbelsom, teda pardon, Jaroslavom Naďom. Joseph Goebbels bol asi len inšpiráciou - ovládnuť tlač, rozhlas a film je kľúč k úspechu.


#núdzovýstav #Covid #korona #Matovič #opatrenia #demokracia


235 views0 comments

Recent Posts

See All