Search

Na zamyslenie sa..

Updated: Oct 2, 2021


Kto skutočne roznáša Covid? Sú to netestovaní očkovaní, testovaní neočkovaní alebo účelové média, bez ktorých by Covid ani neexistoval, aspoň nie takýmto spôsobom ako je celosvetovo prezentovaný.


Ak sa pozrieme v rýchlosti do minulosti, zistíme že...

„čím väčšie proticovidové opatrenia a prevencie v podobe vakcín, tým väčší počet hospitalizovaných“

Rozhliadnime sa vôkol seba, čo sa deje vo svete. Kam sme sa ako spoločnosť dostali za viac ako rok.


A tak si kladiem otázku. Nezašlo to už príliš ďaleko a dá sa to ešte vôbec zvrátiť?


Zhrňme si to.


V decembri v roku 2019 boli zaznamenané prvé prípady ochorenia Covid-19. Niekoľko mesiacov sme ani len netušili, že čelíme „smrteľnej pandémii“, keďže zatiaľ neexistovala mediálna propaganda, avšak stále ešte existovala chrípka a iné doposiaľ bežné ochorenia. Následne prišla prvá vlna a média spustili farma kampane. Prvú vlnu sme zvládli výborne, a to bez testov a bez očkovania. Dôkazom toho sú aj informácie o počte úmrtí počas 1., 2. a 3. štvrťroka 2020 zverejnené na štatistickom úrade SR. Počty úmrtí boli totožné s predchádzajúcimi rokmi.


Druhá vlna prišla ako na objednávku, s ňou núdzový stav, šikana, obmedzovanie ľudských práv a slobôd, Covid biznis, testovacie zákazky pre vyvolených a spustilo sa povinne „dobrovoľné“ testovanie, ktorého výpovedná hodnota sa rovnala rulete, v prípade AG testov. Pozitívny mohol byť negatívny a naopak.


Avšak vytvoril sa tak dôvod na vznik MOMiek. Následné mediálne zastrašovanie, ohýbanie štatistík, ovplyvňovanie verejnej mienky a vydieranie donútilo zdravých ľudí k testovaniu. Majitelia MOMiek, ktorí vopred vedeli, v čom začať podnikať, bohatli nepredstaviteľným spôsobom, a to bez ohľadu na to, či vôbec testujú alebo nie.


Aby sa pritvrdilo, čakali nás zákazy vychádzania, obmedzovanie slobody, avšak VIP politici fungovali na výnimkách udelených od pána Mikasa, nikým nevoleného úradníka, ktorý rozhodoval o tom, kto bude a kto nebude chorý.


A ako nakoniec dopadla 2. vlna pandémie plná testovania s použitím atómovej zbrane pána Matoviča? Cca 12.000 ľudí mŕtvych, z ktorých mnohí mohli žiť, ak by im bola poskytnutá včasná alebo základná zdravotná starostlivosť, nakoľko hlavnou príčinou úmrtia nemuselo byť ani tak ochorenie Covid-19, ale dlhodobo neliečené choroby. Hlavný rozdiel oproti prvej vlne – testovalo sa. Čo je smutné, zodpovednosť za smrť ľudí nikto dodnes nenesie.


Čo sa dialo počas 2. vlny a ako ďaleko to zašlo som opísal aj v článku „Pandémia v Nitre“.


Prišlo leto a Covid zo dňa na deň zmizol, no tretia vlna pandémie napokon na seba nenechala dlho čakať a zjavila sa tu zo dňa na deň, ako to podaktorí tušili a niektorí od júla s istotou vedeli, a tak ako politickí „veštci“ predpokladali, odišiel pápež, Covid sa vrátil z dovolenky, opatrenia sa sprísňujú a naše Slovensko sa v semafore vyfarbuje do farieb jesene.


A máme to tu opäť, médiá pracujú ako počas 1. a 2. vlny, rozosievajú strach a podnecujú nenávisť medzi ľuďmi. Čoskoro tu máme opäť zákaz vychádzania, aj keď bolo sľubované čosi úplne iné. Hlavne, že sme mali celé leto otvorené hranice, očkovaní ľudia bez nutnosti testu mohli ísť kamkoľvek a na vine všetkému sú opäť neočkovaní, aj keď sa musia vždy podrobiť testu.


Aký je však rozdiel oproti prvej vlne, že aj napriek testovaniu a očkovaniu, odborníci odhadujú vyšší počet nakazených a úmrtí ako to bolo minulý rok. Nemalo by to byť práve naopak?


Čo je hlavným cieľom tohto Covid šialenstva, ktoré sa skrýva za „ochranu zdravia“?


Lebo ak by som uveril, že čelíme takej situácii, ako ju opisujú politickí „odborníci“ čí médiá a odmyslím si všetky tie experimenty, ktorých sme boli svedkami počas prvej a druhej vlny, musím sa spýtať farma firiem, kde je liek? Prečo sa ľudia neliečia?


Odpoveď všetci vieme, na zdravom človeku sa nezarába!


Skutočne sa začínam obávať, ako ďaleko to ešte necháme zájsť. Spoločnosť je segregovaná, vytvára sa psychický nátlak na neočkovaných a po novom už aj na deti. A to všetko len preto, aby sa splnili kvóty zadané Európskou úniou. Ľudia sú diskriminovaní, odstrčení zo spoločnosti, ako nám to prezentovala aj pani Nicholsonová, zahnaní do kúta aby podľahli klamstvu, že vakcína je sloboda. Avšak, koľká vakcína to má vlastne byť?


Mali sme možnosť poučiť sa z minulosti, o ktorej sme hovorili, že sa nesmie nikdy zopakovať, ale neurobili sme to. Na miesto toho sa nachádzame malý krok od 50-tych rokoch, kedy média a strach ovplyvňovali verejnú mienku a sfanatizovali ľudí. Chýbajú už len zákony o deportovaní neočkovaných, viditeľné označenie nežiaducich ľudí s vlastným názorom a presvedčením, ktorí dostali odznak dozoláta, dobytku či antivaxera a sme už skoro tam, kde sme už nikdy nechceli byť.


A po pravde, toto s čím sa dnes potýkame je len špička ľadovca. Toto obdobie môže trvať roky a môže to zájsť až tak ďaleko, že ľudia nakoniec prídu aj o to posledné, o svoju slobodu.


Preto sa pýtam, dokážeme ešte zozbierať sily, spojiť sa a bojovať za svoju slobodu a slobodu našich detí?

1,536 views0 comments

Recent Posts

See All