Search

“Nebojte sa, dobre bude”

Updated: May 6, 2021


Foto: Pluska

Budúcnosť závisí na každom z nás


Keď sa pozriem späť do minulosti, čo urobila súčasná vládna koalícia za jej rok pôsobenia, snažím sa hľadať slušné slová. Hanbím sa, naozaj.


Jednoducho, to čo dokázala táto banda za jeden rok, to sa nepodarilo nikomu. Podiel na vine majú však všetci, aj p. Sulík, nech sa dnes tvári akokoľvek, dobre vedel čo sa deje a hral to dokonale. Jeho odchod nepovažujem ani tak za akési morálne rozhodnutie ale skôr za taktiku v správny čas, ako si získať politické body pred voľbami.


p. Kollár a jeho kumpáni z podsvetia, ktorí sa skrývajú alebo utekajú pred spravodlivosťou do parlamentu, to je kapitola sama o sebe.

Preboha, kde sme sa to dostali? Kde je demokracia, kde je právny štát?

Spravodlivosť dnes zastáva neprokurátor, strojca kajúcnikov a zametač stôp, Daniel Lipšic, ktorého zvolenie na funkciu špeciálneho prokurátora, odkiaľ má dosah na svoje ovečky, sa stalo symbolom novodobej tragikomédie.


Avšak, najväčšiu vinu pripisujem jednej jedinej osobe. Kvôli nej sa táto krajina zadlžila nevídaným spôsobom. Vďaka nej sme zaznamenali ekonomický prepad v dejinách tejto republiky. Kvôli tomuto človeku tu zomierajú zbytočne ľudia a hlavne presne kvôli nemu sme sa ocitli v totalitnom režime. A len vďaka tejto osobe sa u nás nelieči!


Reč je, samozrejme, o Igorovi Matovičovi. Na tohto psychicky postihnutého jedinca už nenachádzam pekného slova. Je to jeden arogantný, zapredaný, nemorálny, nesvojprávny sedlák a zlomyseľný chrapúň. Kvôli tomuto daňovému podvodníkovi a klamárovi s rozdvojenou osobnosťou sme dnes tam, kde sme!


Nie je na vine Covid. To je len lacná výhovorka tejto narušenej karikatúry, ktorá sa skrýva za pandémiu v opancierovanom aute, pretože si nedokáže priznať, že zlyhal a že počas celej svojej vlády je iba hanbou.


Všetko čo povedal, všetko, bola lož. Jeho opatrenia, jeho štatistiky, jeho plač, jeho akože nezaujaté politické objednávky, jeho boj s mafiou, ktorý bol len divadlom na dosadenie si vlastných ľudí, mafiánov a pokrytcov, na strategické posty.


Mohol by som písať litánie o tejto osobe, ale kam to vedie? Verím, že sa dožijem dňa, kedy mu bez servítky vykričím priamo do toho falošného ksichtu, čo si o ňom myslím. Nie, nebudem sa hanbiť. Nech sa hanbia tí, ktorí mu ešte aj dnes prejavujú sympatie a potom tí, ktorí držia túto naničhodnú vládnu stoku nad vodou.


Rovnako verím, že príde deň, kedy budú pred súdom stáť a spovedať sa všetci títo skutoční zločinci, mafiáni a hlavne líder OĽANO s.r.o., schránkovej spoločnosti bez sídla ale s miliónmi na účte.


A čo nám, občanom, zostáva? Máme zopár možností. Jednou z nich je generálny štrajk, ku ktorému však nikdy nedôjde a nepýtajte sa prečo. Druhá možnosť, ktorú ako občania máme je referendum o predčasných voľbách, ktoré však nie je o p. Ficovi a pod. ako je to mnohými prezentované, ale je o nevyhnutnosti ukončiť toto trápenie. Budúcnosť je na každom z nás.

156 views0 comments

Recent Posts

See All