Search

Nezastaviteľný


Zdroj pôvodná foto: Denník Slovensko
Nedať sa testovať je minimálne jedným riešením ako zabrániť začínajúcej totalite....

Ide si svoje, sám proti všetkým. Nezastaví ho ani p. prezidentka, ani Ústava Slovenskej republiky, ani protest, opozícia či možné referendum. Nemusím asi ani pripomínať, o kom je reč, samozrejme, o Igorovi Matovičovi, ktorý každý deň presviedča samého seba, ako je celoplošné testovanie dôležité, účinné a že sme príkladom pre Rakúsko. Dokonca sa nezabudol hneď pochváliť, že mu volalo neznáme anglické číslo a na druhej strane sa ozval Tony Blair, ktorého údajne zaujal náš projekt celoplošného testovania. Vôbec by ma neprekvapilo, že táto informácia je rovnako “pravdivá” ako informácia s Rakúskom. Vy sa proste tak rád pýšite p. Matovič, i keď nie je čím.


Ak by som mal definovať slušne charakter tejto postavy, ide o psychicky rozdvojenú osobnosť s poruchou správania sa, s pocitom menejcennosti, nízkym sebavedomým a komplexom z detstva. Ignorant, ktorého arogancia a ego rúbe les, hlava-nehlava. Hnacím motorom tohto smutného človeka je nenávisť, pocit víťazstva, prvenstva, pochvaly a neskutočného pocitu moci a uznania. Táto jeho zaujímavá výbava za pár mesiacov podkopala základy právneho a demokratického štátu, kde sa spravodlivosť a ústava otočila ľuďom chrbtom a média určujú “pravdu” a dianie v prospech určitej skupiny ľudí. Nehovoriac o diskreditácii a politizácii súčasnej opozície, nech je aká je. Ale opozícia má svoj zmyseľ. Avšak cieľom súčasnej vlády je nastolenie absolútnej diktatúry a autokracie.


Pozrime sa, všetci vieme, že testovanie bola jedna obrovská fraška a biznis . Okrem nevhodného použitia antigénových testov sme zistili, že testovanie neprinieslo absolútne nič. Teda pár jednotlivcom čosi áno. A hlavne ako som dávnejšie písal, testovanie nikoho nelieči a ani nerieši danú situáciu, ktorej sme svedkami.


Aj napriek vyjadreniam odborníkov, faktom a skutočnostiam, vláda objednala ďaľších 16 000 000 testov a plánuje opäť “dobrovoľné” celoplošné testovanie. A nie jedno. Opäť vyhodených 100 000 000 EUR do vzduchu, namiesto skutočného riešenia, ktoré existuje. Len ho niekto zjavne nechce vidieť a počuť. A nikto z nás, s jeho rozhodnutím zjavne nič neurobí. A to, že testovanie NEBUDE dobrovoľné, o tom svedčia vyjadrenie p. Matoviča a jeho neustále vyhrážky. Ak sa ľudia nedajú testovať, dá na krajinu v decembri tvrdý LOCKDOWN.


Sme ako bábky v akomsi divadle. Kto nie je po vôli bude trestaný. A to takým spôsobom, že za slobodné rozhodnutie občanov bude trpieť celá krajina. A to tu nemáme ešte očkovanie. Tam len budú použité donucovacie gestapácke praktiky, to si buďte istí.


Ľudia, uvedomme si jednu dôležitú vec. Ísť na testovanie je tichý súhlas s tým čo sa tu deje. Testovanie skutočne nič nerieši, nikoho nezachráni. Jediná možnosť ako hájiť svoje ľudské práva je neísť na dané testovanie. Treba si uvedomiť, že súčasná vláda sa stáva výrazným nebezpečenstvom. Národ sa rozdelil na dve skupiny, rodiny sa medzi sebou hádajú a jednota bola priam rozdrvená, nakoľko si bol niekto vedomý faktu, že v jednote je sila.


Je to ten človek, ktorý si dal 17.11.2020 uzavrieť cestu. Verejnú komunikáciu, ktorej prejazdu bez podania vysvetlenia bránili príslušníci PZ. Ľudia platení z naších daní. A p. Matovič mal tú drzosť vyhlásiť, že o tom nevedel, nebol ani doma. Kto toto nevidí? On “nevie” o uzávere na svojej ulici, “nevie” o investíciách svojej p. manželky, “nevie” o zásahoch NAKA, ani o politických objednávkach. Ani sa neunúva podať aspoň nejaké rozumné vysvetlenie. Nie, lebo mu za to nestojíme, sme podľa neho a jeho spolupracovníkov iba lúza, opice, fašisti, komunisti a psychopati.


A nedávno sa zistilo, že dva domy vedľa domu p. Matoviča má polícia svoje detašované pracovisko. Zaujímalo by ma, či tento rodinný dom je majetkom Slovenskej republiky, alebo je v podnájme a kto to reálne platí. A za akým účelom? Ochranka 24/7 a opancierovaná limuzína. Takto si žijú “obyčajní” ľudia, ktorí majú čisté svedomie a dokážu sa pozrieť sami sebe ráno do zrkadla. Na raňajky dva xanaxi a ide sa ďalej.


Niekedy sme sa zasmiali nad vystupovaním p. Matoviča v opozícii. A podľa môjho názoru, mal tam zostať. Vedel kričať, ale to je všetko. Dnes kričať nemôže nikto. Hneď si vyslúžite trestné stíhanie, nálepku konšpirátor a úrady v spolupráci s PZ SR vaše názory označia za HOAX.


Bývala vláda mala svoje chyby a nebolo ich málo a dnes znášajú následky za svoje konania. Ale nikdy neboli na ľudí použité vodné delá, nikdy média nemlčali a vedome, účelovo nezametali kauzy pod koberec. Nikdy nebolo siahnuté na slobodu občana aj keď sme sa v mnohých prípadoch darmo dožadovali spravodlivosti. A kauzy, preukázateľné trestné činy akých sa dnes dopúšťa sám p. Matovič, tie nikto nechce vidieť. Viete si predstaviť keby je to opačne, keby toto dnes robí p. Fico? Čo by robili média a p. Matovič v opozícii? Skákal by ako pinpongová loptička s letákmi v ruke. A polícia? Podľa vyjadrenia p. Matoviča má rozviazané ruky, ale zjavne iba na tých, na ktorých je pred tým ukázané prstom. Inak by NAKA zasahovala po celom Slovensku, bez výnimky Popradu či Trnavy.


A toto je tá spravodlivosť? Boj proti korupcii, kde je doslova do očí bijúce, ako sľúbených 10 000 000 EUR ročne, pre média, plní svoju úlohu. A to je len úlomok všetkého, čo mi prebehlo hlavou. Nebudem rozoberať opäť kauzy a pozadie núdzového stavu.


Ak by sme chceli hľadať odpovede na otázky a prečo je dnes p. Matovič predsedom úradu vlády, museli by sme sa vrátiť pár rokov dozadu. Do obdobia vraždy Kuciaka a ešte rok pred to. Tam by sme našli odpovede, prečo sme dnes tam kde sme. Prečo má USA taký vplyv a záujem o Slovenskú republiku a prečo p. Matovič poslušne plní požiadavky a sľuby západu a nie nás ľudí. A propaganda bola financovaná nepredstaviteľným spôsobom s podporou médií. Tých istých médií, ktoré dnes bránia Matoviča, chránia jeho záujmy,zločiny, zavádzajú, vedome zatajujú, dezinformujú a robia neskutočnú reklamu celému Covid podvodu. Všetko to má súvis, avšak prepracovaný do detailu a do hĺbky.


Preto netreba vidieť iba jedinú cestu, realitu, ktorú ukazujú média. Ale treba si zachovať nadhľad a sledovať dianie s otvorenými očami. Zmena začína od každého z nás.

789 views0 comments

Recent Posts

See All