Search

Posluhovač svojho pána?


Zdroj foto: topky.sk

K citovému výlevu p. Budaja na sociálnej sieti, ktorý bol s láskou venovaný celej rodine Igora Matoviča, sa jednoducho nedalo nevyjadriť.


Celé vyjadrenie p. Budaja TU


“Atakovaná” rodina Igora Matoviča? P. Budaj, toto myslíte skutočne vážne? Igor Matovič je príkladom najmä zapredaného, psychicky labilného jedinca , ktorý sa neštíti okoňovať svoju manželku a využívať ju na svoje pofidérne podnikateľské aktivity. A rovnako aj svoju matku! Čo je to za človeka, ktorý miluje iba seba? Bavíme sa tu o pomstychtivom ignorantovi, ktorý ukladá tresty za “neposlušnosť”, je plný nenávisti a túžbe po moci a na otázky médií odpovedá slovami “neviem”. V niektorých prípadoch sa dokonca nezabudne rozplakať alebo primitívne pousmiať.


Idete tu hovoriť o ficokomunistoch, kotlebovcoch, neonacistoch, alebo zapredaných provokatéroch, ktorí sa zúčastňujú na protestoch? Mali by ste skutočne vážiť slová, p. Budaj, ktorými sa osobne dotýkate minimálne 20 000 Slovákov, ktorí sa zúčastnili na protestoch dňa 17.11.2020. Máte až priveľmi podobný slovník ako Váš šéf.


Označenie p. Matoviča za svetový príklad úspešného lídra v boji s epidémiou je podarenou groteskou. Pretože už pre čoraz viac Slovákov je p. Matovič skôr svetovou hanbou, ktorá si zo svojich služobných ciest robí zábavné zájazdy, postuje na sociálnych sieťach infantilné fotky a k jeho slovníku a prejavu snáď nie je ani potrebné sa vyjadrovať.


P. Matovič nereprezentuje ani seba ako osobu, nie to ešte Slovensko ako krajinu. Tajné dohody s Merkelovou a poslušné plnenie požiadaviek západu je len začiatok na ceste zapredania našej vlasti, keď sa postavil proti vlastnému ľudu a vytvoril zo Slovenska pokusné laboratórium. Je to taký premiér, že zo strachu býva údajne mimo územia Slovenskej republiky, musel vysťahovať svoju rodinu a jazdí v opancierovanom aute. Ach, to svedomie...


Čo sa týka Vášho vyjadrenia “Slovensko je v boji s epidémiou a jej ekonomickými dôsledkami medzi európskou špičkou”. Odporúčam Vám, pozrieť si ekonomické grafy našej krajiny, aký prepad sme zaznamenali oproti prvej vlne. A boj s pandémiou? To je teda boj, p. Budaj, obmedzovať ľudí, doslova likvidovať strednú a nízku vrstvu podnikateľov, umelo naháňať čísla pozitívnych. Manipulovať výsledky a nakoniec stratiť údaje testovaných. A tlačiť všetko pomocou strachu až k vakcinácii. Na chorobu, ktorá je viac účelová, ako smrteľná. A ešte si dovolíte zneužívať prípady úmrtí na svoju vlastnú Covid propagandu, ako to bolo v prípade p. Kmeťa, ktorý bol vážne chorý už niekoľko rokov pred tým. Proste z Vašej strany žiadne fakty, iba ospravedlnenia na adresu Igora Matoviča.


p. Budaj, píšete, že Igor Matovič nikomu neublížil, ani nič neukradol? A Vy ste narušený, alebo Vám p. Matovič diktuje, čo máte písať? S ktorou kauzou za tých 7 mesiacov mám začať? Centire, Tipos, Arca, Eurolab, bankový odvod, podvod na lekárov a dobrovoľníkov, ktorým ste nič nevyplatili, alebo údajne tých 18% provízia z každého testu? Mimochodom, to je informácia z vášho koaličného prostredia. A keď Vás niekto “dobrovoľne” nasilu núti k niečomu, čo Vám je proti vôli, to nie je ubližovanie? A pokutovanie, modré papieriky a ďalšie testy na deťoch...


Vy vidíte iba jedných, p. Fica a p. Kotlebu. Nič iné, presne ako média. A toto je vizitka vašej vlády. Ukazovať prstom, manipulovať pravdu a diskreditovať. A to s veľkou pomocou médií, ktoré finančne sponzorujete. Ale Vám to vyhovuje, viete, že ovládať média je najsilnejšia zbraň. Vytvárať vlastnú “pravdu”, manipulovať verejnú mienku alebo médiám podsúvať informácie o plánovaných politických objednávkach. Aby ste dosiahli krásne divadlo pre ľudí, zverejňovali zatýkanie v priamom prenose a odvrátili zrak od vlastných káuz, za ktoré sa budete aj Vy jedného dňa spovedať.


p. Matovič nikdy nepaktoval s mafiánmi? Vy ste blázon, keď toto verejne napíšete, vy čo ste donášal ŠTB. Ako prvé si dosadil Borisa Kollára na druhú najvyššiu ústavnú funkciu v štáte. A čo taký p. Majský, na to sa už zabudlo však? To je podľa Vás v poriadku? Veď s ním p. Matovič obchodoval, kupoval od neho podozrivo výhodné pozemky, ktoré boli získané údajne nezákonnou cestou. Ale to popriete samozrejme, rovnako ako podvodné účtovníctvo firmy Matovičovcov. Aj to, že p. Matovič je psík p. Haščáka. Preto také plané výkriky a na druhej strane mu tlačí zákazky z PCR testov.


Vás, čo ste v strane OĽANO museli doslova vyberať. Držíte sa zubami - nechtami na svojej stoličke a skláňate hlavu pred svojim narcistickým a diktátorským šéfom. Podieľate sa spoločne na vlastizrade a podporujete vedome všetky skutky, ktoré sa tu dejú, rovnako ako porušovanie Ústavy Slovenskej republiky. Vy si čo vôbec myslíte, že my sme slepí?


Darmo nás hádžete do jedného vreca, to Fico, to Kotleba. Tu sa jedná o našu krajinu, naše práva, slobodu a o naše zdravie. Vás sa to netýka? Alebo aj Vám p. Mikas udelil výnimky? Vy privilegovaní !!!!


Dúfam, že budete stáť ako prvý v rade aj s celou rodinou, keď príde vakcína, aby ste ukázali, že ste vzor. A nie sklopil chvostík ako kapitán, Igor Matovič alebo p. Remišová.


Vy hrdinovia.. Ste obyčajní zapredanci, nie ľudia!


#budaj #matovic #slovensko #protest #covid #opatrenia


587 views0 comments

Recent Posts

See All