Search

"Ruský agent"


Foto: fotomontáž (via Juraj Veverka)

„Maroš Žilinka je RUSKÝ AGENT. Minule ho v Lidli videli kupovať ruské vajce“ (Ľuboš Blaha)


Je skutočne až do oči bijúce, ako bubnujú na poplach všetci naši vlastizradcovia, tí proamerickí riťolezci, ktorí sa snažia všemožne diskreditovať a pošpiniť meno pána Žilinku. A to len z jedného jediného dôvodu, že chráni zákony, robí si svoju prácu a neskáče tak, ako americká vláda luskne prstom.


Pán Šeliga, bojovník Za slušné Slovensko vytiahnutý z klobúka a vykonštruovaný Kiskov poskok na gombík by sa mal najprv pozrieť sám vôkol seba a potom uvažovať vôbec, či niekoho zaujíma jeho názor. Keď bol pán Kiska pečený varený v USA, to bolo v poriadku. Keď sa americká veľvyslankyňa prechádzala s našou pani prezidentkou v záhrade prezidentského paláca, práve v deň, keď prijala aj zástupcov strán SaS a Za ľudí, to bola len úplná náhoda. Rovnako nikto nevyslovil ani len hlásku, keď bol pán Sulík a pán Korčok nedávno v Moskve.


Všetci vieme, že toto sú len šeligovské výkriky do tmy. To isté platí aj o vyjadreniach našej bábkoherečky, pani Remišovej, ktorá sa vyjadrila na adresu pána Žilinku so slovami „generálny prokurátor nemá robiť politiku. Má robiť poriadky so zločinom“.


Viete, keď pán Žilinka chráni zákon, odmietne návrh obrannej dohody s USA, je zle. Keď pán Žilinka bojuje so zločinom, dovolí si použiť paragraf 363, opäť je zle. Takže toto sú jasné príklady z reality, že nech pán Žilinka pracuje akokoľvek svedomito, vždy bude zlý, ak nebude po vôli tejto mafiánskej proamerickej vláde.


Čo by sme mali určite vedieť a čo nám naše slovensko-americké médiá nepovedia, že prokuratúra Slovenskej republiky je podľa článku 149 ústavy povinná chrániť práva a zákonom chránené záujmy fyzických osôb, právnických osôb a štátu.


Aj z tohto dôvodu by si pani Remišová, pán Šeliga, pán Naď, pán Korčok a podobné politické kreatúry vrátane denníka SME, denníka N a iných „nezávislých“ médií mali uvedomiť, že Generálny prokurátor je štandardnou súčasťou legislatívneho procesu a je jeho povinnosťou dohliadať na zákonnosť a dodržiavanie právneho štátu.


Prišli sme o letiská, z našej krajiny vzniklo Slovensko s.r.o., ktoré sa stalo strategickým miestom pre záujmy západu. Sme len kolóniou, a preto je úplne na mieste, že dnes generálna prokuratúra svojim odvážnym konaním odmietla návrh vojenskej dohody s USA.


Pán Žilinka má moju absolútnu podporu a obdiv, avšak ide do tuhého, nakoľko pán Žilinka svojim konaním vyhlásil liberálnym kruhom vojnu. Pevne verím, že nedopadne ako iné obete tejto Hegero-Matovičovej vlády, ktorých vyšetrovanie sa zamietlo pod koberec.


Iba protislovenské živly sú schopné pripraviť dohodu, ktorá je v zásadnom rozpore s právnym poriadkom Slovenskej republiky. A hlasovanie za takúto zmluvu považujem za sabotáž.


A koho záujmy zastáva naša pani prezidentka? Odpoveď asi každý vie. Ak by totiž pani Čaputová ako správna a hrdá prezidentka SR zastávala záujmy tejto krajiny, nikdy by ako vrchná veliteľka ozbrojených síl a hlava zahraničnej politiky nedovolila vypracovať takúto zmluvu a tobôž nie o nej hlasovať. Inak povedané, vyzvala by pána Korčoka a Naďa, aby túto zmluvu hodili do koša.


Aká je však realita? Pani prezidentka je poslušne tichučko a čaká. Možno na ďalšie pokyny zhora, od svojho zamestnávateľa.

436 views0 comments

Recent Posts

See All