Search

Trest za pravdu?!


Foto: Pravda

Zahladzovanie stôp a TREST ZA PRAVDU!!


"Osobe, ktorá poskytne informáciu o tom, ako sa zdravotný záznam dostal na verejnosť, minister obrany garantuje anonymitu, odmenu a beztrestnosť.” Jaroslav Naď (zdroj)

Gratulujem. Namiesto toho, aby bola za daný čin vyvodená zodpovednosť a kompetentní odstúpili, ide pán minister Naď sľubovať odmenu tomu, kto doslova udá osobu, ktorá poskytla zásadné informácie o p. Lučanskom a jeho “úraze počas cvičenia”.


p. Naď týmto nielenže nepriamo potvrdzuje pravdivosť lekárskej správy, ale aj to, že vládna koalícia a samotný p. Mikulec a p. Kolíková vedome a účelovo klamali. Ako inak nazvať ich vyjadrenia na tlačových konferenciách vo veci záhadného úrazu p. Lučanského?


A toto stále nie je pre p. Kolíkovú dostatočný dôvod na odstúpenie !! V Čechách odstúpi minister, lebo nemá rúško na tvári, ale u nás sa na teplých miestach budú držať zubami-nechtami aj po takejto špinavosti.


Keď im to nevyhovuje a začína im horieť pod zadkom, idú hľadať vinníka, ktorý vyniesol na svetlo sveta informáciu, ktorá by inak pravdepodobne zostala navždy utajená. Bohužial neskoro p. Naď, rodina p. Lučankého už dala súhlas k zverejneniu zdravotnej informácie.


Ale to, že napr. prípady, keď novinári vedia niekoľko hodín vopred o utajených zasáhoch NAKA, ako to bolo aj v prípade ďaľšieho expolicajného prezidenta Tibora Gašpara, toto nikomu nevadilo. Nikto odmeny za vynesené informácie neponúkal. Pritom informácia musela uniknúť priamo z polície!


Alebo čo taký únik informácií zo živých spisov? Napríklad pre Aktuality.sk? Že hovorkyňa PZ SR je manželka šéfredaktora tohto “VIP” internetového spravodajstva, p. Bárdyho, si už do súvislosti nikto nedáva? Toto všetko je v poriadku. Nikto v tomto prípade nevidí porušovanie zákona! Alebo skôr nechce vidieť?


Táto “hra” krásne ukazuje účelovosť a aj to, kto má skutočný záujem (ne)zastávať spravodlivosť. Ako sa komu hodí?


Samozrejme, lebo práve dnes má polícia ževraj rozviazané ruky, ako sa nás snaží presvedčiť p. Matovič. Avšak takým spôsobom, že obvinia človeka bez dôkazu, na základe tvrdenia “jedna pani povedala”, strčia ho do vyšetrovacej väzby, prokurátor počas väzby neurobí žiadne náležité úkony, dôjde k ublíženiu na zdraví bez akéhokoľvek následného vyšetrovania, vrátane samotného miesta činu (pozn. P. Žitný), či podania trestného oznámenia.


P. Matovič, ako vždy, hrá známe divadlo “ja o ničom neviem”. Človek ako premiér SR sa údajne všetko dozvedá až z médií !! A týmito bludmi chcú koho nakŕmiť?


Toto je spravodlivosť a rozviazané ruky, ktoré hrajú len pre jednu stranu. Klamať v priamom prenose, zatajovať dôkazy a potom poslať “náhodou” vojakov do ulíc.. “ predsa aby kontrolovali opatrenia”. Samozrejme...


#naď #kolíková #matovič #lučanský #jurajveverka


292 views0 comments

Recent Posts

See All