Search

Univerzálni svedkovia

Updated: May 30, 2021


Unikla správa SIS, ktorá potvrdzuje, že bezpečnostné zložky štátu boli účelovo zneužívané proti určitým nepohodlným osobám a opozícii.


Zabudnite na predvolebné sľuby Igora Matoviča, jeho boj za spravodlivosť či proti korupcii a proti mafii. Všetko je to vyfabulovaná fraška. Žijeme v novodobom totalitnom režime a sme svedkami odporných spravodajských hier a politických zatýkaní či prenasledovaní. Žiadny HOAX, žiadna konšpirácia, ale pravda, ktorú dokazujú spravodajské informácie zdokumentované Slovenskou informačnou službou.


Bohužiaľ, zákon o ochrane utajovaných skutočnostiach komplikuje aktuálnu situáciu. Som presvedčený, že mnohé média a novinári disponujú touto správou, avšak nikto nechce čeliť trestnému stíhaniu, o ktorom varuje aj samotný Národný bezpečnostný úrad na svojom FB profile. Tento fakt iba potvrdzuje pravosť uniknutého dokumentu a hlavne sa snaží udržať túto správu i naďalej v tajnosti.


Prečo?


Je zjavné, že táto utajovaná správa určená len pre oprávnené osoby, by mohla potvrdzovať to, čo mnohí už dávno tušia, a teda že obsahuje zásadné informácie o manipulácii s výpoveďami a úkonmi vyšetrovania prostredníctvom “vyrobených” svedkov, tzv. kajúcnikov, ktorí za svoje konanie údajne mali dostať výhody v podobe beztrestnosti či zmiernenia trestu. Tak by vznikol priestor pre dôvodné podozrenie z krivých výpovedí. (Viac o téme kajúcnikov a kolúznej väzby sa dočítate v mojich článkoch).


Už je asi všetkým jasné, o čom sa hovorilo v bunkri SIS na stretnutí vyvolených a aký následok by malo zverejnenie týchto utajovaných skutočností.


Nastal čas, aby sa vyvodila zodpovednosť za totálny rozklad štátu, ktorý by som prirovnal až k slovu “PREVRAT”, zneužitie právomocí verejných činiteľov a absolútne podkopanie základov právneho štátu.


Ak spravodlivosť aj po týchto skutočnostiach nezvládne plniť svoju úlohu, tak to musíme urobiť my, ľudia.


Referendum bude jediná možnosť...


#referendum #spravodlivost #utajovanydokument #sis


869 views0 comments

Recent Posts

See All